June 2011

Life of Vampire - 1. kapitola

25. june 2011 at 21:42 | Katellinka |  Life of Vampires

1.kapitola

,,Už jsi hotová!" volal na mě Nate přes celý dům.
,,Ještě chvíli počkej!" opakoval jsem mu snad už po páté. S ladností jsem přešla po pokoji a oblékla si své nové černé koktejlky. Kousek od skříně mám zrcadlo ve kterém jsem ohodnotila svůj stav.

Vysvědčení

24. june 2011 at 11:36 | Katellinka |  Diary

Ahojky tak konečně mám po vysvědčení, ale dopadlo opět hrozně. Jak jinak už :D U mě to ani být lepší nebude, ale na to že jsem celý rok neviděla knížku a většinu hodin ve škole jsem prospala to není tak strašné :D Mám tři čtyřky, žádnou jedničku :D a čtyři dvojky a jinak samé trojky, ale tak hlavně že jsem prošla. No a tou největší perličkou jsou 3 neomluvené hodiny a ředitelská :D:D Takže i přes tohle všechno se to musí zapít, postupuju do třeťáku :D Vím je to ostuda mít takové vysvědčení, ale já nikdy nebyla ten typ co sedí u knížek, nikdy jsem se neučila jen když mi fakt o něco šlo. Takže učit se budu až ve čtvrťáku na maturu :D Teď přes léto mě čekají kurzy angličtiny, ať se trochu zlepším :)
Jinak nahoře máte jednu starší písničku na které teď ulítávám. Sedí to na jeden můj vztah, který prožívám už 2 roky.Prostě nešťastná láska bez šťastného konce, ale k tomu se dostanu jindy.
Tak bye bye :-*

Jede mi photoshop !!! ♥

20. june 2011 at 12:51 | Katellinka |  News

Ahojky!
Takže je nastavený nový layout, ale ještě mi trochu blbne. Takže to dneska musím ještě donastavit. Večer už by to mělo všechno fungovat, ale moc si na tenhle layout nezvykejte. Dlouho se tady nezdrží. Není vůbec podle mých předtav, měl vypadat úplně jinak. Strašně mě to mrzí, ale je to první práce po hodně dlouhé době v photoshopu. Takže teď už začněte očekávat nové grafické kousky. :)

Prázdniny se nám už blíží

16. june 2011 at 11:52 | Katellinka |  Diary

Ahojky!
Tak zase po dlouhé době jsem tady. Moc teď času nebylo. Samé písemky, ale naštěstí už máme uzavřené známky. :) a příští pátek už mi začínají prázdniny :) Končíme o týden dříve, což je to nejlepší co nám škola mohla dopřát. Už mám jeno ty prázdninové myšlenky. Byla jsem si v pondělí nakoupit nové hadříky na léto a zítra mi snad výjde jedna akce, která se chystá, ale to vše záleží jenom na dobrém počasí.
Jo jinak 1.července se tady objeví nové Povídka, která se bude jednoduše jmenovat Summer love. Měla by mít pár dílů, které se tady budou objevovat až do srpna :)
Takže zatím se sváma loučím bye bye :P

Fefe Dobson - Stuttering

7. june 2011 at 21:32 | Katellinka |  Music
Propadla jsem seriálu Hellcats a v jednom z těch dílu jste mohli slyšet tuhle písničku, která se mi hned zalíbila. Je fakt moc dobrá. Jinak všem doporučuju seriál Hellcats, dostává mě a zachvíli se mi zase začne vysílat Pretty little liars ♥ Prostě jsem seriálový maniak, jeden seriál mi skončí a já si hned najdu další na který se musím dívat :D

Jsem v týmu:

Oblíbené stránky:

xxxCirix